fbpx
Zaznacz stronę

Ten blog powstał z pasji do natury. Jeśli – tak jak my – jesteś jej wielbicielką albo chcesz, by stała się elementem Twojego codziennego życia, jesteś we właściwym miejscu. Sądzimy, że pewne uniwersalne cechy – takie jak promienna skóra, błyszczące oczy i lśniące włosy – są zakorzenione w solidnym zdrowiu, bez względu na wiek. 

Znajdziesz tutaj przede wszystkim:

  • porady, jak odżywić swój organizm, by Twoja cera stała się piękna, zdrowa i promienna
  • przepisy, na receptury z  naturalnych składników, sezonowych ziół do Twojej codziennej pielęgnacji
  •  recenzje oraz informacje na temat roślin i ich właściwości

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zapisz się na ” Zdrowsza Skóra w 7 dni” to DARMOWY siedmiodniowy e-mail kurs, dzięki któremu poznasz najważniejsze wskazówki na temat dbania o swoje zdrowie oraz  promienną cerę.


				

Natalia

Studentka Kosmetologii, Certyfikowany Trener Personalny, Wegetarianka, Podróżniczka, Fanka Podcastów, Pasjonatka Świadomego Życia. Mogłabym prezentacje siebie zakończyć w tym miejscu, ale…

Przecież piszę o naturalnych kosmetykach, które sama tworzę, komponuję, wypróbowuję, testuję. To moja pasja, to cała ja a więc historia się dopiero zaczyna…

Od zawsze zdawałam sobie sprawę jaki potencjał ma nam do zaoferowania  natura. Od wielu lat codziennie stykam się z niepowtarzalnymi i wspaniałymi właściwościami każdego ze składników pochodzenia roślinnego.

Żyjemy w świecie, w którym wszystko czego potrzebujemy, możemy znaleźć w sklepie. Często nawet przez chwilę nie zastanawiamy się co nakładamy na naszą skórę. A przecież powinniśmy kierować się zasadą: „jeśli nie możesz tego jeść, nie nakładaj tego na skórę”.

Do tego dochodzą aspekty szacunku dla naszej planety i środowiska, w którym żyjemy. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak negatywny wpływ ma przemysł kosmetyczny nie tylko na nas samych, ale również na środowisko.

Dlatego moją misją jest propagowanie wiedzy, zachęcanie i wspieranie, młodych kobiet, które są moimi rówieśniczkami (i nie tylko), aby dbały o piękno swojego ciała na wielu płaszczyznach, mam na myśli: dietę, umysł, ciało i duszę.

Endorfiny, które wydzielają się w naszych ciałach, gdy się o nie troszczymy, gdy żyjemy w harmonii, łączą się z otaczającą nas naturą  tworząc niezwykłą kobiecą energię, która ma pozytywny wpływ na otaczający nas świat.

Uwolnienie mocy ukrytej w otaczających nas roślinach jest jednym ze sposobów aby aktywować naszą kobiecą energię, dlatego każdą moją wolną chwilę przeznaczam na zgłębienie mądrości ziołowej aby stworzyć preparaty lecznicze, naturalne kosmetyki, kremy, serum, skruby, lotiony, naturalne perfumy oraz herbaty. Będą one służyć Tobie by stać się Naturalną Kobietą, odzyskać wdzięk, nieskazitelną skórę i pokochać swoje piękno.

 Z radością Witam Cię na moim blogu, który współtworzę z moją przyjaciółką Olą.

Aleksandra

Na co dzień studiuję dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, bo uwielbiam współpracować z ludźmi. Umiem słuchać, a poznawanie historii innych traktuję jako inspirację. Lubię wiedzieć, co się dzieje wokół mnie – najbardziej pochłaniają mnie nowinki modowe i makijażowe. Kiedy mam szansę oderwać się od przyziemnej codzienności – piszę. Pisanie jest dla mnie jak oddychanie – dzień bez wylania emocji na papier jest dniem pustym. Połączenie tego z pasją do natury zaowocowało blogiem Natura Pod Lupą. Jeśli nie tworzę nowego postu, artykułu czy opowieści, z pewnością zastanawiam się, jakie miejsce chciałabym zobaczyć w niedalekiej przyszłości. Fascynują mnie inne kultury i tradycje, które kocham poznawać z bliską osobą u boku. Wyznaję zasadę „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, więc często towarzyszy mi aktywność fizyczna: od spacerów – przez basen i fitness – po intensywny trening na siłowni. W ramach relaksu wybieram niebanalny film, intrygującą książkę bądź spotkanie z przyjaciółmi.