fbpx
Zaznacz stronę

Druga odsłona wirtualnych targów kosmetyków naturalnych już 13 i 14 czerwca. Ekocuda, czyli ulubione targi kosmetyków naturalnych Polek i Polaków, już po raz drugi odbędą się w wersji online! Kiedy podjęto decyzję o zakazie imprez i wydarzeń masowych, organizacja targów stanęła pod znakiem zapytania. Organizatorzy nie poddali się jednak i zorganizowali targi online, które okazały się prawdziwym sukcesem. Teraz zapraszają na drugą już odsłonę wydarzenia w wersji online, która odbędzie się 13 i 14 czerwca! To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ tuż po targach, 15 czerwca na Instagramie rozpocznie się tydzień spotkań z ekspertami.

Dotychczas Ekocuda odbywały się w największych polskich miastach, gdzie przyciągały dziesiątki tysięcy miłośników naturalnej pielęgnacji. Z uwagi na pandemię targi nie mogły jednak odbyć się w formie stacjonarnej, więc organizatorzy postawili na innowacyjne rozwiązanie – targi online. W pierwszej internetowej edycji targów, które odbyły się 18 – 19 kwietnia, wzięły udział tysiące uczestników oraz 94 marki. Jaki był wynik tego spotkania? Sprzedawcy zanotowali wzrost obrotów o 30%, a ich oferty wyświetlone zostały 902 103 razy! Zachęceni sukcesem organizatorzy, postanowili zorganizować kolejną, czerwcową odsłonę wirtualnych targów.

– Wiemy jak ważny dla wystawców jest kontakt z uczestnikami naszych targów, postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw obecnej sytuacji i zorganizować wydarzenie w wersji online. Pierwsza wirtualna edycja wzbudziła duże zainteresowanie, co tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że zapotrzebowanie na tego typu akcje jest ogromne! Podczas wydarzenia uczestnicy mogli korzystać ze specjalnych promocji, a na naszym Instagramie zorganizowaliśmy również „Wirtualny tydzień ekocudownego piękna”, podczas którego dzieliliśmy się wiedzą na temat pielęgnacji i kosmetyków.

– mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów Ekocuda.

Czerwcowa edycja również obfitować będzie w promocje, liczne atrakcje, porady i oczywiście najlepsze polskie i zagraniczne marki kosmetyków. Pojawią się zupełnie nowi producenci, a także stali bywalcy targów. Udział w targach 13 i 14 czerwca potwierdziło ponad 100 wystawców. Każdy z nich zaplanował z tej okazji coś specjalnego.

Ekocuda to również duża dawka wiedzy, ponieważ misją targów od początku ich istnienia jest przede wszystkim promowanie świadomych, przyjaznych dla środowiska wyborów. W tym celu na Instagramie odbędzie się tydzień edukacyjny, który rozpocznie się tuż po targach, czyli 15 czerwca. Podczas tego tygodnia eksperci będą dzielić się swoją wiedzą z zakresu pielęgnacji, ale również ekologii, zero waste czy cruelty free.

Jak wziąć udział w wirtualnych Ekocudach? Podobnie jak poprzednia edycja, wydarzenie odbędzie się na Instagramie, wystarczy więc śledzić profil Ekocudów. To doskonała okazja, by dołączyć do ekocudownej społeczności!

Naturalki, jesteście ciekawe targów w nowej odsłonie?

www.ekocuda.com 
www.facebook.com/ekocudacom 
www.instagram.com/ekocuda  
www.linkedin.com/company/ekocuda.com